תנאי שימוש – Getafix

תנאי שימוש – Getafix
אנא קרא/י את תנאי השימוש בקפידה לפני ביצוע פעולה באתר האינטרנט (להלן:”האתר”) או באמצעות כל חלק מן האתר או “שירות” (שניהם כהגדרתה להלן)

המופיע באתר ו / או שימוש או הגישה אל השירותים, המשתמש ( “אתה”) מסכים להיות מחויב לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של Getafix. תנאי השימוש חלים על כל משתמשי השירות, בין המבקר או חבר, לרבות משתמשים שהם גם התורמים של תוכן, מידע וחומרים או שירותים אחרים באתר

אם אינך מסכים לתנאי אחד או לכל התנאים וההגבלות של תנאי השימוש, אין לך שום זכות השימוש באתר או בשירותים שלנו

קבלת השירות של Getafix מותנת במפורש בהסכמתך לכל התנאים הכלליים של הסכם זה; המשך שימושך או גישה לאתר ו / או השירותים תיחשב להסכמה לתנאי השימוש.

קבלת תנאי השימוש באתר

התנאים וההגבלות הבאים חלים על כל השימוש באתר Getafix.co.il (באתר) ואת השירותים המסופקים באתר (השירות). השירות היינו בבעלות ומופעל על ידי Getafix. השירות המוצע מותנה בקבלה ללא שינויים של התנאים הכלולים במסמך זה (בתנאי השימוש) וכל כללי הפעלה אחרת, מדיניות והנהלים שעשויים להתפרסם מעת לעת באתר ע”י Getafix.

השירות זמין רק לאנשים הנמצאים בגיל לא פחות מ 18 שנים או קטינים המחזיקים הסכמה של הורה או אפוטרופוס חוקי, והם לגמרי מסוגלים ומוכשרים להיכנס לתנאי החברה, חובות, הצהרות, מצגים, והאחריות שנקבעו בתנאי שימוש אלה, ולציית לתנאי שימוש אלה. בכל מקרה האתר אינו מיועד לילדים 13 ומטה. אם אתה בן 13 או מתחת לגיל, אז אנא אל תשתמש באתר. Getafix רשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי, לסרב להציע את השירות לכל אדם או ישות ולשנות קריטריונים לזכאות שלה בכל עת.

Getafix שומרת לעצמה את הזכות, לפי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות או להחליף כל תנאי השימוש בכל עת, על ידי פרסום תנאי השימוש החדשים או מדיניות או הנחיה אחרת באתר, כך שאת/ה יכול/ה לבדוק אותו. זוהי האחריות המלאה שלך לבדוק את תנאי השימוש מעת לעת. המשך השימוש שלך בשירות לאחר פרסום או הודעה על כל שינוי התקנון מהווה הסכמה מצדך שינויים אלה והסכמה לציית ולהיות מחויב על ידי התקנון, כפי שתוקן. אם בכל פעם שאתה בוחר שלא לקבל את תנאי השימוש, לרבות לאחר קבלת הודעה על כל שינוי להסכם זה, אז אנא אל תשתמש באתר או השירות.

זכויות יוצרים

אלא אם צוין אחרת, תנאי השימוש וכל תוכן שמספקת Getafix הם מוגנים בזכויות יוצרים וכל הזכויות שמורות Getafix 2020.
Getafix והלוגו Getafix , וכן כל לוגו או בתכונות אחרות של מותגים בבעלות Getafix, הם סימנים מסחריים או סימני שירות של Getafix או אחרת קניינית Getafix. כל שימוש, לרבות אך לא רק אל העתקה, הפצה, הצגה או העברה של התכנים של אתר זה אסורה בהחלט, אלא באישור Getafix. כמו כן, אתה מסכים לא לשנות או למחוק אף אחת מהודעות קניין בחומרים שהורדו מהאתר. שמות של חברות ומוצרים ממשיים המוזכרים באתר עשויים להיות סימנים מסחריים או סימני שירות של בעליהם, בהתאמה.

סימני מסחר

כל הסימנים המסחריים, סימני שירות ושמות מסחריים של חברות באתר או בשירות הם סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים , כגון ; Apple, Samsung , LG, HUAWEI כו’, הסימנים המסחריים שלהם לא קשורים לGetafix אלה סימנים ושמות מסחריים של סמסונג, אפל, LG וכו’ לבד.

שיוך

Getafix היא ספקית שירות עצמאית. Getafix, שותפיה וכל אחד הקשור לה, ועובדי הגופים הקשורים בה, קבלנים, מנהלים, ספקים ונציגים, הם בשום אופן, או צורה מזוהים עם אפל, סמסונג, LG, מוטורולה, HUAWEI, HTC, וכו’.

הודעה

Getafix רשאית למסור הודעה מראש באמצעות שיחת טלפון, דואר אלקטרוני, הודעה כללית דרך האתר, או על ידי שיטה אמינה אחרת לכתובת שסיפקת לGetafix.

תשלום

התשלום ניתן ע”י כרטיס אשראי (להלן:”צד שלישי), מזומן , במקרים מסוימים וללקוחות עסקיים הרשומים בלבד ניתן התשלום ע”י העברה בנקאית לחשבון מאושר של Getafix . כל חיוב שהוא עומד לפירעון מיידי.
לאחר התשלום תשלח אליך חשבונית מס\קבלה לכתובת הדואר האלקטרוני שסיפקת בעת הרישום או הכתובת המסופקת לידי הטכנאי בתום התיקון וזאת במקום משלוח של חשבונית \ קבלה בדואר ישראל (דואר פיזי)
הנך מסכים לקבלת החשבונית\קבלה לדואר האלקטרוני שלך וכי במקרה של כתובת דואר אלקטרוני שגויה האחריות תחול על המשתמש בלבד.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות, להוסיף, לתקן מחירים וחיובים עבור שירותים שהושגו באמצעות שימוש בשירותים בכל עת לשיקול דעתה של Getaifx

ביטול הזמנה

הינך רשאי לבחור לבטל את הזמנתך שעתיים לפני מועד הגעת הטכנאי (להלן: עובד החברה או ספק צד שלישי) במידה והביטול יהיה פחות משעתיים מראש יחוייב המשתמש בדמי ביטול

שונות

דמי שירות – במקרים ולא ניתן לתקן את המכשיר כתוצאה מתקלה בלוח אם הלקוח יחוייב רק על בדיקה , עלות בדיקה והגעה הינה 150 ש"ח כולל מע"מ

תנאי השימוש הם ההסכם המלא בינך לבין Getaifx ביחס לשירות והשימוש באתר זה, וגובר על כל תקשורת קודמת או עכשווית והצעות (בין אם בעל פה, בכתב או אלקטרוניות) בינך לבין Getafix ביחס לאתר זה או כל סוג אחר של נושא. תנאי השימוש חלים עליך אישית, והם לא להמחאה, להעברה או מתן רישיון משנה, על ידך, אלא עם הסכמה מראש ובכתב של Getafix.

חלק חילוף – חברת Getafix  מתקנת מספר רחב של מכשירים ועובדת עם מספר ספקים, חלקם הנקראים "יבואן רשמי" / " ספק מורשה" וחלקם ספקי משנה "יבואן מקביל"  

Getafix הינה חברת צד שלישי ולא קשורה ליבואנים הרשמיים ואחריות בגין שימוש בשירותינו הינה על הלקוח ובהסכמתכם ל"תנאי שימוש" אלה  .

שליחת מסרים ויצירת קשר

ברגע שליחת הפרטים מצד המשתמש(להלן: “אתה”) ב”צור קשר” או בטופס הזמנת טכנאי או בטלפון הינך מסכים לקבל מיילים או מסרונים (SMS) לצורך יצירת קשר עמך כחלק ממהלך תקין של שימושך באתר
מעת לעת Getafix תהיה רשאית לשלוח לך מיילים או הודעות (SMS) לגבי עדכונים,מתנות, מבצעים, פרסומות וחידושים בחברה שאנו מאמינים שהיו רלוונטיים עבורך והנך מסכים בזאת לקבל מיילים או הודעות מסוג זה.

אחריות:

החברה אחראית על כל פגם בייצור של חלקי החילוף המקוריים המותקנים ע”י טכנאים מטעם החברה בלבד, לתקופה של 3 חודשים על החלק ו3 חודשים נוספים על התיקון ועבודת הטכנאי, מתאריך התיקון המוטבע בחשבונית מס/קבלה
אם במידה ותמצא תקלה במכשיר ב3 החודשים הנוספים הלקוח יחויב אך ורק על החלק ועבודת הטכנאי והגעתו תינתן מטעם (החברה) Getafix

אחריות ל-30 ימים על תיקון מכשירים סיניים כגון : Xiaomi  

אחריות ל-90 ימים על חלפים תחליפיים לכל סוגי המכשירים 

אחריות ל-90 ימים על סוללות


באילו מקרים פגה האחריות:

האחריות היא על התיקון ועל החלק שהוחלף בלבד
כלומר במידה ומתגלה תקלה נוספת במכשיר בעת ביקור הטכנאי לא ניתן לקבל אחריות על תקינות המלאה של המכשיר אלא רק על העבודה ועל החלק שהוחלף אם הוחלט לא לטפל בתקלה הזאת משני הצדדים הטכנאי והלקוח.

אחריות התיקון לא תקפה במקרים הבאים:
* חשיפת המכשיר למים, קורוזיה, נוזלים.
* נזק כתוצאה מנפילה, מכה חזקה, שפשוף ,שריטות, סדקים.
* בעיית תוכנה.
* נזק מניסיונות תיקון עצמיים של שלקוח.
* בעיות תוכנה שלא קשורות לתיקון.
* מכשירים “פרוצים” אייפון Jailbroken אנדרויד root

(החברה) Getafix אינה אחראית על אובדן נתונים וזיכרונות של מכשיר הסלולר מצד הלקוח כגון :אנשי קשר, תמונות, פתקים וכו. הלקוח מצהיר ומסכים לקבל על עצמו את הסיכון הכרוך בתהליך התיקון, ע”י נציג מורשה מטעם Getafix
על הלקוח לגבות את נתוני / זיכרונות המכשיר טרם הגעתו של הטכנאי או טרם התיקון והאחריות חלה עליו בלבד.
להלן הלקוח (אתה) מודע לכך שתיקון שתבצע החברה במכשיר הלקוח עלול להביא לביטול אחריות היצרן שיש למכשיר במידה ויש כזה.
Getafix אינה אחראית על כל תקלה אחרת שנגרמת מתוצאת תהליך התיקון על ידי טכנאי מורשה מטעמנו והלקוח מצהיר ומסכים בזאת שהמכשיר שהופקד לתיקון “תקול” ויש סיכוי שיושבת מתוצאות צד שלישי כגון : קורוזיה , שימוש לקוי או קצר אלקטרוני כתוצאה מכך Getafix רשאית להציע ללקוח בתשלום תיקון דרג ד ושליחת המכשיר למעבדה מורשית מטעם Getafix.
אביזרים – Getafix (החברה) אינה נותנת אחריות על אביזרים הנמכרים בחברה. האחריות תהיה בהתאם וכפופה לאחריות יצרן או היבואן.

סיום

Getafix רשאית להפסיק את השירות או את הגישה שלך כל או חלק כלשהו של השירות בכל עת, עם או ללא סיבה, עם או ללא הודעה מוקדמת, החל מעכשיו, כל האמור בתנאי השימוש יישאר בתוקף לאחר ההפסקה, כולל, ללא הגבלה, הוראות בעלות, התנערות מאחריות, שיפוי והגבלות חבות.